De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'BRABO 2019 (Antwerp Dog Show)'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show Saturday   - keurmeester: Mrs.Ingrid Hectors (BelgiŽ)
1. Flat Coated Retriever Whizzbang's Billi Bi (nr. ) Jensen Dorte (Denemarken)
2. Bichon frisť Manoir's Man for all Seasons (nr. ) Johns Pauline (Verenigd Koninkrijk)
3. Bobtail Le P'Tit Prince of Reality Dream (nr. ) Tocquer Frank (Frankrijk)
  Best in show Sunday   - keurmeester: Mr.Gustaaf Van Den Bosch (BelgiŽ)
1. Poedel middenslag wit-bruin-zwart Nero E Bianco Q - Caesarion (nr. ) Vanzeer Peter (BelgiŽ)
2. Bearded Collie Beardie Connections Kenji (nr. ) Otto Rinus (Nederland)
3. Afghan Hound Kochliwy Ksi??? z Korczůwki (nr. ) Hoornaert Michael (BelgiŽ)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs.E.De Wine (BelgiŽ)
1. Shiba Rockabye Baby of Wolf Point (nr. ) Daponte Nancy (BelgiŽ)
2. Brabants Griffonnetje Swakke d'Hecerna (nr. ) Batsleer Kim (BelgiŽ)
3. West Highland White Terrier Bogarhazi Impression (nr. ) Porotti Catherine (Frankrijk)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.C.Aerts (BelgiŽ)
1. Shih Tzu Jabadabadoeís Rayuma Mei-lan (nr. ) Van Baelen Christine (BelgiŽ)
2. Brabants Griffonnetje Swakke d'Hecerna (nr. ) Batsleer Kim ( (BelgiŽ)
3. Alaskan Malamute No Divas Double Down in Las Vegas (nr. ) Rooms - De Wilde Tom & Whitney (BelgiŽ)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mers.Aerts (BelgiŽ)
1. Irish Wolfhound Runningjacob van de Tortelduif (nr. ) Bosman - van Rooijen Hennie (Nederland)
2. Basenji African Mystery's Hakuna Matata (nr. ) Arend Erik ( (BelgiŽ)
3. Siberian Husky Chibi Moon Ashoona de Luna Siberiana (nr. ) Vercauter Thierry (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs.E.De Wine (BelgiŽ)
1. Welsh Corgi Pembroke Andvol Jusefina Aperol (nr. ) Croft - Elliott Lisa (BelgiŽ)
2. Kleinspitz oranje/anderskleurig You Make my Dream of Maja's Pomeranianworld (nr. ) Brzek Margareta (Duitsland)
3. Basenji African Mystery's Hakuna Matata (nr. ) Arend Erik (BelgiŽ)
  Junior Best of Saturday   - keurmeester: Mrs.T.Peixoto (Portugal)
1. Bulldog Freedom from the Bullscompagnie (nr. ) Vermeire Vanessa (BelgiŽ)
2. DalmatiŽr Othello de Ker Manzel (nr. ) Pinceau Stephane (Frankrijk) X
3. (nr. ) () X
  Junior Best of Sunday   - keurmeester: Mr.M Degeeter (BelgiŽ)
1. Berner Sennenhond Romina van 't Maroyke (nr. ) Leta Salvatore (BelgiŽ)
2. Duitse Dog harlekijn Royal Black Jack Ďt Hof van Mellink (nr. ) Herman - Mahieu Gwendolyn - Christof (BelgiŽ) X
3. (nr. ) () X
  Junior Females Saturday   - keurmeester: Mrs/T.Peixoto (Portugal)
1. Bulldog Freedom from the Bullscompagnie (nr. ) Vermeire Vanessa (BelgiŽ)
2. Mastiff Enchanting Celia from Big Boys Club (nr. ) Liszewska Marzenna (Noorwegen)
3. Basenji Lutra's all the Right Moves (nr. ) Kvitzau - Hull Maria (Denemarken)
  Junior Females Sunday   - keurmeester: Mr.M Degeeter (BelgiŽ)
1. Berner Sennenhond Romina van 't Maroyke (nr. ) Leta Salvatore (BelgiŽ)
2. Welsh Corgi Pembroke Covventinea Red Hot Chilli Pepper (nr. ) Gebruers Cynthia (BelgiŽ)
3. Jack Russell Terrier Rosy Diamond Colette the Dutch Jacks (nr. ) Poels Aurťlie ()
  Junior Males Saturday   - keurmeester: Mrs.T.Peixoto (Portugal)
1. DalmatiŽr Othello de Ker Manzel (nr. ) Pinceau Stephane (Frankrijk)
2. Samoyeed Delivano'spresents to you Chaplinn (nr. ) van Oorschot Ilona (Nederland)
3. Lhasa Apso Mi-Amor Run to You (nr. ) Bellens - Deroo Linda - Martine (BelgiŽ)
  Junior Males Sunday   - keurmeester: Mr.M.Degeeter (BelgiŽ)
1. Duitse Dog harlekijn Royal Black Jack Ďt Hof van Mellink (nr. ) Herman - Mahieu Gwendolyn - Christof (BelgiŽ)
2. Franse Bulldog Bakervill's Style Oh Boy (nr. ) Van Raamsdonk Chantal (BelgiŽ)
3. Sussex Spaniel Eald Dancing Diamond (nr. ) Penneman Nancy ( (BelgiŽ)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs.I.Wilmsen (BelgiŽ)
1. Teckel Standard langhaar (nr. ) Hoppenbrouwers ()
2. Kleinspitz (nr. ) Vanvaerenbergh - Van Den Brandt ()
3. Border Collie (nr. ) Van Dijck ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.B.Scheerens (BelgiŽ)
1. Duitse Dog gestroomd (nr. ) Vanhove Silke ()
2. English Cocker Spaniel (nr. ) Vranckaert Sofie ()
3. Samoyeed (nr. ) Parola ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs.Van Herle-Stevens (BelgiŽ)
1. English Springer Spaniel Winnetou vom Springer (nr. ) Gerhardt David (Duitsland)
2. Japan-Chin Chinart Masayme (nr. ) Valgaeren Myriam (BelgiŽ)
3. Basenji Akuaba N EldoradoXtra Terrestrial (nr. ) Alaerts Alain (BelgiŽ)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs.M.Van Brempt (BelgiŽ)
1. Magyar Vizsla Korthaar Pajkos (nr. ) Everaert Yani (BelgiŽ)
2. Malteser Funny Ladies Super Boy (nr. ) Houthuys Patrick (BelgiŽ)
3. Perro de agua espaŮol Gonnagitcha's Miramar (nr. ) Bol Hans (Nederland)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.I.Wilmsen (BelgiŽ)
1. Teckel Standard korthaar (nr. ) Droogmans ()
2. Podenco Ibicenco korthaar (nr. ) Bazin-Deckmyn ()
3. DalmatiŽr (nr. ) Curias ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.B.Scheerens (BelgiŽ)
1. DalmatiŽr (nr. ) Curias ()
2. Teckel Standard korthaar (nr. ) Droogmans ()
3. Samoyeed (nr. ) Parola ()
  Groep I Saturday   - keurmeester: Mr.C.Hastings (Ierland)
1. Bobtail . Le P'Tit Prince of Reality Dream (nr. ) Tocquer Frank (Frankrijk)
2. Bearded Collie Beardie Connections Quintino (nr. ) Otto Rinus (Nederland)
3. Welsh Corgi Pembroke Andvol Tsesarevich (nr. ) Shuvalova Olga (Rusland)
  Groep I Sunday   - keurmeester: Mr.V.Al Daghistani (Servie)
1. Bearded Collie Beardie Connections Kenji (nr. ) Otto Rinus (Nederland) X
2. Bobtail Le P'Tit Prince of Reality Dream (nr. ) Tocquer Frank (Frankrijk) X
3. Collie Korthaar Gallant Darya Happy Magic Star (nr. ) de Feijter Bianca ( (Nederland) X
  Groep II Saturday   - keurmeester: Mr.P.Roosenboom (null)
1. Newfoundlander New Angels Part Time Lover (nr. ) Haeck Didier (BelgiŽ)
2. Sint Bernard Moses du Temple d'Haoma (nr. ) De Tandt - Spoden Franky & Linda (BelgiŽ)
3. Bulldog Reserva do Rei Lenny Lauras (nr. ) Martens - Pittoors Geert - Paulien (BelgiŽ)
  Groep II Sunday   - keurmeester: Mr.C.Habig (Duitsland)
1. Newfoundlander New Angels Part Time Lover (nr. ) Haeck Didier (BelgiŽ)
2. Mastiff Devine Cornelia from Big Boys Club (nr. ) Liszewska Marzenna (Noorwegen)
3. Dobermann Paxx van Royaert (nr. ) Claes Sven (BelgiŽ)
  Groep III Saturday   - keurmeester: Mr.J.Decuyper (BelgiŽ)
1. English Toy Terrier Black and Tan Argoel Return Trip from Flytime (nr. ) Croft - Elliott Lisa (BelgiŽ)
2. West Highland White Terrier White Bandits' Chilly Pepper (nr. ) Maul Gabi und Jessica (BelgiŽ)
3. Jack Russell Terrier Touchstar Win or Learn (nr. ) Theunissen - Dijcks Leon (BelgiŽ)
  Groep III Sunday   - keurmeester: Mr.W.Wellens (BelgiŽ)
1. Kerry Blue Terrier Zero Tolerance van Daelenbroek (nr. ) Heermels-Engelen Mieke (Nederland)
2. West Highland White Terrier White Bandits' Chilly Pepper (nr. ) Maul Gabi und Jessica ()
3. Welsh Terrier Iceman of the Southern Point (nr. ) Smeets Mat (Nederland)
  Groep IV Saturday   - keurmeester: Mr.G.Van Den Bosch (BelgiŽ)
1. Teckel Standard korthaar Classika iz Strani Grez (nr. ) Droogmans Heidi (BelgiŽ)
2. Kaninchen Teckel langhaar Rodels Magic Moonlight (nr. ) Giura Anca (RoemeniŽ)
3. Teckel miniature korthaar Minidogland Take after Sun (nr. ) Meier Philippe (Nederland)
  Groep IV Sunday   - keurmeester: Mrs.W.Slatyer (AustraliŽ)
1. Teckel miniature ruwhaar Nibelung ot Mariny Kuranovoy (nr. ) Berkhout - Falkner Sophia (Nederland)
2. Teckel Standard korthaar Quizz me Quick van de Hereheide (nr. ) Theunis Silke (BelgiŽ)
3. Teckel Standard ruwhaar Lora di Lora Petty Woman (nr. ) Berkhout - Falkner Sophia (Nederland)
  Groep V Saturday   - keurmeester: Mrs.S.Walsh (Ierland)
1. Basenji Doberguard's Black Strong Mocca (nr. ) Heering Amalie (Denemarken)
2. Kleinspitz oranje/anderskleurig Pomvipstar P.S. I Love You (nr. ) Vanvaerenbergh - Van Den Brant Julie - Andy (BelgiŽ)
3. Samoyeed Delivano'spresents to you Chaplinn (nr. ) van Oorschot Ilona (Nederland)
  Groep V Sunday   - keurmeester: Mrs.M.Vermeiren (BelgiŽ)
1. Siberian Husky Ayuka's Kara Mia (nr. ) Robien Nadja (BelgiŽ)
2. Akita Hiromitsu Q'Dai Go (nr. ) Martens - Pittoors (Nederland)
3. Podenco Ibicenco korthaar Bozica Rjabina de Bergerac (nr. ) Sij Sandra (Servie)
  Groep VI Saturday   - keurmeester: Mrs.C.Kersbergen (Nederland)
1. DalmatiŽr Curias I Dress to Impress (nr. ) Jenvall Charlotte (Denemarken)
2. Basset fauve de Bretagne Donja v.d. Mariskahoeve (nr. ) Ponse de Kooter M.Y. (Nederland)
3. Rhodesian Ridgeback Ringerike Beyond Time (nr. ) Dusbaba - tenhaaf Elisabeth (Nederland)
  Groep VI Sunday   - keurmeester: Mr.Z.Agabeyli (AlbaniŽ)
1. DalmatiŽr Curias I Dress to Impress (nr. ) Jenvall Charlotte (Denemarken)
2. Sint Hubertushond Loamy's Lane's Quarterback Jack (nr. ) Van Der Sichel Linda ( (BelgiŽ)
3. Beagle Siwy Dym Infinity Sun (nr. ) Wille Marc (BelgiŽ)
  Groep VII Saturday   - keurmeester: Mr.W.Wellens (Nederland)
1. English Setter Bournefield Purple Rain (nr. ) Van Genechten & Akkermans Leen & Bavo (BelgiŽ)
2. Kleine MŁnsterlšnder Lijov II aus der Wolfskammer (nr. ) Hagoort Marjo (Nederland)
3. Epagneul Breton Lexes van de Kreppelseheide (nr. ) Verdonschot Gertie (Nederland)
  Groep VII Sunday   - keurmeester: Mrs.M.Van Brempt (BelgiŽ)
1. Irish Red Setter Queenstone Mister Ziggo Zenn (nr. ) de Wilde Willy (Nederland)
2. English Setter Bournefield Purple Rain (nr. ) Van Genechten & Akkermans Leen & Bavo (BelgiŽ)
3. Irish Red and White Setter Cilleigne cu Chulainn at Drumlace (nr. ) Mc Dermott Mark (Verenigd Koninkrijk)
  Groep VIII Saturday   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Flat Coated Retriever Whizzbang's Billi Bi (nr. ) Jensen Dorte (Denemarken)
2. Lagotto romagnolo Sem di Casa Cleo (nr. ) Van Gemert Katrien (Nederland)
3. English Springer Spaniel Lordsett Teams of Endearment (nr. ) Gerhardt David ( (Duitsland)
  Groep VIII Sunday   - keurmeester: Mrs.V.Boesmans (BelgiŽ)
1. Flat Coated Retriever Whizzbang's Billi Bi (nr. ) Jensen Dorte (Denemarken)
2. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Roaneden Quatch a Falling Star (nr. ) Van De Langenberg - van Breugel Els (BelgiŽ)
3. Lagotto romagnolo Sem di Casa Cleo (nr. ) Van Gemert Katrien (Nederland)
  Groep IX Saturday   - keurmeester: Mrs.M.Van Brempt (BelgiŽ)
1. Bichon frisť Manoir's Man for all Seasons (nr. ) Johns Pauline (Verenigd Koninkrijk)
2. Franse Bulldog Bakervill's Style Oh Boy (nr. ) Van Raamsdonk Chantal (BelgiŽ)
3. Boston Terrier Hessenvilla's Demi Moore by Midget (nr. ) Schepers Suzan (Nederland)
  Groep IX Sunday   - keurmeester: Mrs.S.Walsh (Ierland)
1. Poedel middenslag wit-bruin-zwart Nero E Bianco Q - Caesarion (nr. ) Vanzeer Peter (BelgiŽ)
2. Shih Tzu Saffron Sherhy Revolution for Choden (nr. ) Van Slycken Dorien (BelgiŽ)
3. Franse Bulldog Bakervill's Style Oh Boy (nr. ) Van Raamsdonk Chantal (BelgiŽ)
  Groep X Saturday   - keurmeester: Mr.B.Scheerens (BelgiŽ)
1. Afghan Hound Agha Djari's Karkati's Comeback (nr. ) Bauss Rosemarie ( (Duitsland)
2. Azawakh El Roalito Easygoing (nr. ) Schellenberger Cornelia (Duitsland)
3. Piccolo Levriero Italiano Pippa Glitzerflitzer (nr. ) Spiekermann Christoph (Duitsland)
  Groep X Sunday   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Afghan Hound Kochliwy Ksi??? z Korczůwki (nr. ) Hoornaert Michael ( (BelgiŽ)
2. Whippet Adrian Donna Gaines (nr. ) Legrand Gregoire (Frankrijk)
3. Greyhound Iloann des Legendes du Moyen Age (nr. ) Fondo Frederic (Frankrijk)
...
 



English Francais