De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Gent 2019'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show Saturday   - keurmeester: Mr.Eberhardt J. (Duitsland)
1. Bouvier des Flandres Cash-Uschi V/d Vanenblikhoeve (nr. ) Bruintjes - Schaap, Hennie (Nederland)
2. Lagotto romagnolo Sem Di Casa Cleo (nr. ) Van Gemert, Katrien (Nederland)
3. Teckel miniature korthaar Minidogland Take After Sun (nr. ) Meier, Philippe (Nederland)
  Best in show Sunday   - keurmeester: Mr.J.De Cuyper (BelgiŽ)
1. Teckel miniature korthaar Minidogland Take After Sun (nr. ) Meier, Philippe (Nederland)
2. Whippet Shiny Sensation's Rich And Famous (nr. ) Veenstra-Scheerens, Margreet-Bart (Nederland)
3. Akita Hiromitsu Q'Dai Go (nr. ) Martens - Pittoors, Geert - Paulien (BelgiŽ)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs/W.Slatyer (AustraliŽ)
1. Alaskan Malamute No Divas Double Down In Las Vegas (nr. ) Rooms - De Wilde, Tom - Whitney (BelgiŽ)
2. Jack Russell Terrier Rianthť Wieske The Dutch Jacks (nr. ) Theunissen-Dijcks, Dhr. Mevr. (BelgiŽ)
3. Labrador Retriever Victor Victoria's Reine Colette (nr. ) Spriet, Eva (BelgiŽ)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs.Van Raamsdonck Blatter (BelgiŽ)
1. Shiba Rockabye Baby Of Wolf Point (nr. ) Daponte, Nancy (BelgiŽ)
2. Leonberger Stine From Yellow's Garden (nr. ) Bauwens - Roobrouck, Carine Bart (BelgiŽ)
3. Jack Russell Terrier Rianthť Wieske The Dutch Jacks (nr. ) Theunissen-Dijcks, Dhr. Mevr. (BelgiŽ)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.G.Van Den Bosch (BelgiŽ)
1. Leonberger Slottblommans Viking Ragnar Lodbrok (nr. ) Bauwens - Roobrouck, Carine Bart (BelgiŽ)
2. Chinese Crested Dog naakt Romy Of The Loving Dols (nr. ) Van Droogenbroeck, Sonja (BelgiŽ)
3. Teckel miniature ruwhaar Rio Du Bois Rosine (nr. ) Rahier, Patricia (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs.Runderkamp P. (Nederland)
1. Shiba Foxy Bee Never Say Never Bowie (nr. ) Van Rattingen - Schenkhuizen, Nancy (Nederland)
2. Mastino Napoletano Robiga Casa Di Fiducia (nr. ) Aesseloos -Vander Motten, Giovanni - Hans (BelgiŽ)
3. Standard Poedel wit-bruin-zwart Danac From The Transilvanian Hills (nr. ) Bernon, Daniel (BelgiŽ)
  Junior Saturday   - keurmeester: Mrs. Vojtekova (Slowakije)
1. Zwergspitz Princ Iz Solnechnogo Lartsa (nr. ) De Vries- den Breejen, Karin (Nederland)
2. Teckel miniature ruwhaar Dolores De Panza Vitoraz (nr. ) Van Den Broek, Andre (Nederland)
3. Bearded Collie Corimist The Sun King (?) (nr. ) Strzelczyk, Margot (?) (Frankrijk)
  Junior Sunday   - keurmeester: Mr.G.Van Den Bosch (BelgiŽ)
1. Teckel miniature ruwhaar Dolores De Panza Vitoraz 4 (nr. ) Van Den Broek, Andre (Nederland)
2. Zwergspitz Princ Iz Solnechnogo Lartsa (nr. ) De Vries- den Breejen, Karin (Nederland)
3. Tchiorny Terrier Viktor Syn Carala Von Natascha (nr. ) Beifus, Johannes (Duitsland)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs.Coode C. (Verenigd Koninkrijk)
1. Irish Soft Coated Wheaten Terrier (nr. ) ()
2. Lhasa Apso (nr. ) ()
3. Akita (nr. ) ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.V.Vojtek (Slowakije)
1. Piccolo Levriero Italiano (nr. ) ()
2. Witte Herdershond (nr. ) ()
3. Teckel miniature ruwhaar (nr. ) ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.V.Vojtek (Slowakije)
1. Golden Retriever Moondust Tornado (nr. ) Sondervan, Melanie (Nederland)
2. Magyar Vizsla Pajkos (nr. ) Everaert, Yani (BelgiŽ)
3. Cairn Terrier Rough Wroughts Protoporos (nr. ) Vlieghe, Anne - Marie ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.R.Blomme (BelgiŽ)
1. West Highland White Terrier Something Special Superbia Lynnsto (nr. ) Van Den Bussche, Roger (BelgiŽ)
2. Shiba Tapena Takara (nr. ) HASELL, IA (Verenigd Koninkrijk)
3. Flat Coated Retriever Mad Magical Marichi From Kespablu (nr. ) Van Der Linden, Suzanne (Nederland)
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mr.W.Wellens (Nederland)
1. (nr. ) ()
2. Tibetan Spaniel (nr. ) ()
3. (nr. ) () X
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.Hectors (BelgiŽ)
1. Duitse Herder (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Groep I Saturday   - keurmeester: Mr.Henderseon W. (Ierland)
1. Bouvier des Flandres Cash-Uschi V/d Vanenblikhoeve (nr. ) Bruintjes - Schaap, Hennie ()
2. Polski Owczarek Podhalanski Beauty Bialy Misiu (nr. ) Oudshoorn, Sylvia (Nederland)
3. Bobtail Queensize Aus Dem Elbe-Urstromtal (nr. ) Loest, Cornelia (BelgiŽ)
  Groep I Sunday   - keurmeester: Mr.Griffin T. (Ierland)
1. Polski Owczarek Podhalanski Beauty Bialy Misiu (nr. ) Oudshoorn, Sylvia (Nederland)
2. Bouvier des Flandres Pharo Van De Maesbouvers (nr. ) Maes, Luc (BelgiŽ)
3. Shetland Sheepdog Poppy Slope'S Cherish (nr. ) Visser, Anna (Frankrijk)
  Groep II Saturday   - keurmeester: Mr.T.Griffin (Ierland)
1. Riesenschnauzer zwart Gentleman Glenn Von Ann Chateau (nr. ) Haubennestel, Gaby (Duitsland)
2. Leonberger Nino From Yellow's Garden (nr. ) Bauwens - Roobrouck, Carine Bart (BelgiŽ)
3. Duitse Dog zwart Creekdanes River Lee Lucky Number Seven (nr. ) Deryckere, Karen (BelgiŽ)
  Groep II Sunday   - keurmeester: Mr.Hendersen W. (Ierland)
1. Dobermann Russkaja Mechta Dona Darona (nr. ) Van Haren, Ilse (Nederland)
2. Riesenschnauzer zwart Gentleman Glenn Von Ann Chateau (nr. ) Haubennestel, Gaby (Duitsland)
3. Bullmastiff Perfect As Usual Of The Bumble Barns (nr. ) Joos, Monique (BelgiŽ)
  Groep III Saturday   - keurmeester: Mr.Ionescu A. (RoemeniŽ)
1. Scottish Terrier Dalbrae`s Beameups Heartache Tonight (nr. ) Smit - Kamerbeek, Betty (Nederland)
2. West Highland White Terrier Pixels's Senza Pari Dolce Con Spirito (nr. ) Monachou, Alexia (BelgiŽ)
3. Fox Terrier ruwhaar Blackdale Rambler Boy (nr. ) ōbro-Kjśr, David Johannes (Denemarken)
  Groep III Sunday   - keurmeester: Mrs.Philomena L (Ierland)
1. West Highland White Terrier Lynnsto For Your Eyes Only (nr. ) Van Den Bussche, Roger (BelgiŽ)
2. Welsh Terrier Tvantengen Perfect Rarity (nr. ) Danilova, Oksana (Rusland)
3. Irish Terrier Cķ Chulainn's Lelia (nr. ) Wageringel, Annette (Duitsland)
  Groep IV Saturday   - keurmeester: Mr.Juanchicot C. (Frankrijk)
1. Teckel miniature korthaar Minidogland Take After Sun (nr. ) Meier, Philippe (Nederland)
2. Teckel Standard korthaar Quizz Me Quick Van De Hereheide (nr. ) Theunis, Silke (BelgiŽ)
3. Teckel miniature ruwhaar Nibelung Ot Mariny Kuranovoy (nr. ) Berkhout-Falkner, Sophia (Nederland)
  Groep IV Sunday   - keurmeester: Mrs.Van Raamsdonck Blatter (BelgiŽ)
1. Minidogland Take After Sun (nr. ) Meier, Philippe (Nederland)
2. Teckel miniature ruwhaar Dolores De Panza Vitoraz (nr. ) Van Den Broek, Andre (Nederland)
3. Teckel Standard korthaar Quizz Me Quick Van De Hereheide (nr. ) Theunis, Silke (BelgiŽ)
  Groep V Saturday   - keurmeester: Mrs.Hectors I. (BelgiŽ)
1. Akita Hiromitsu Q'Dai Go (nr. ) Martens - Pittoors, Geert - Paulien (BelgiŽ)
2. Zwergspitz Princ Iz Solnechnogo Lartsa (nr. ) De Vries- den Breejen, Karin (Nederland)
3. Pharaoh Hound Kurriera Orlando At Lyncris (nr. ) Dawson, Christine (Verenigd Koninkrijk)
  Groep V Sunday   - keurmeester: Mr.Ionescu (RoemeniŽ)
1. Akita Hiromitsu Q'Dai Go (nr. ) Martens - Pittoors, Geert - Paulien (BelgiŽ)
2. Basenji Faraoland On A Bed Of Roses (nr. ) Alaerts, Alain (BelgiŽ)
3. Akita Melodor Sirius Black (nr. ) Daponte, Nancy (BelgiŽ)
  Groep VI Saturday   - keurmeester: Mr.Silva Z. (Portugal)
1. Rhodesian Ridgeback Carlincox First Class (nr. ) Cox, Linda (Verenigd Koninkrijk)
2. Beagle Siwy Dym Infinity Sun (nr. ) Hof Ter Kreke, Wille M (BelgiŽ)
3. DalmatiŽr Dalmacademy's Keep On Going (nr. ) Spissinger, Gťrard (BelgiŽ)
  Groep VI Sunday   - keurmeester: Mr.Juanchicot (Frankrijk)
1. Beagle Quirk Of Fate Van De Mansveldhoeve (nr. ) Gijsemans, Annie (BelgiŽ)
2. Rhodesian Ridgeback Limon Evita Gyasi Of Red Prayd For Amber (nr. ) Burkevica, Ilze (Nederland)
3. Basset bleu de Gascogne Luca D'An Naoned Avec Dalmarno (nr. ) Webster, Margo And Norman (Verenigd Koninkrijk)
  Groep VII Saturday   - keurmeester: Mrs.Philomena (Ierland)
1. English Setter Bournefield Purple Rain (nr. ) Van Genechten, Leen (BelgiŽ)
2. Weimaraner korthaar Liberty V.d. Tuindershof (nr. ) Van Gastel, N. (Nederland)
3. Duitse staande draadhaar Charmer V.d Tuindershof (nr. ) Johnston, Nicki (Verenigd Koninkrijk)
  Groep VII Sunday   - keurmeester: Mr.Wellens W. (Nederland)
1. English Setter Gamerights Pretty Woman (nr. ) Deville, Eddy (BelgiŽ)
2. Irish Red Setter Vicary's Part Time Lover (nr. ) Hill - Decoster, Yvonne (BelgiŽ)
3. Duitse staande draadhaar Charmer V.d Tuindershof (nr. ) Johnston, Nicki (Verenigd Koninkrijk)
  Groep VIII Saturday   - keurmeester: Mr.J.De Cuyper (BelgiŽ)
1. Lagotto romagnolo Sem Di Casa Cleo (nr. ) Van Gemert, Katrien (Nederland)
2. Welsh Springer Spaniel Arvid Oscar From Montefield Green (nr. ) Schippers, Renť (Nederland)
3. Flat Coated Retriever David Beckham Ola De Oro (nr. ) De Vriese - Vercruysse, Stefaan - Nancy (BelgiŽ)
  Groep VIII Sunday   - keurmeester: Mr.Eberhardt J. (Duitsland)
1. Golden Retriever O'De Parfum Of Sweetmeats (nr. ) Santy, Dario (BelgiŽ)
2. American Cocker Spaniel Particolor Royalty Inc. Bentley Boy (nr. ) van den Boom, Jessica (Nederland)
3. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Alliance De La Vie Fox And Hound (nr. ) Bavegems, Valťrie (BelgiŽ)
  Groep IX Saturday   - keurmeester: Mr.G.Kostopoulos (Griekenland)
1. Franse Bulldog Amadors Gem Mushanga (nr. ) Meesters, Astrid (Nederland)
2. Leeuwhondje Gentle Jewel You're The One I Want (nr. ) Verbeek, Kristina (Nederland)
3. Lhasa Apso Vivaldi Vd Pacific Paradise (nr. ) Geraerts, J.m. (Nederland)
  Groep IX Sunday   - keurmeester: Mr.Silva Z. (Portugal)
1. Pekingees Halif Haiko Bond Iz Zhasminovogo Dvortsa (nr. ) KŲrber, Renate (Duitsland)
2. Coton de Tulťar Cotonkiss Heaven Help Us (nr. ) Clarke, Cathy (Verenigd Koninkrijk)
3. Franse Bulldog Beau Mystique's Lourdes (nr. ) Galjaard, Maria (Nederland)
  Groep X Saturday   - keurmeester: Mr.Timonene U. (Finland)
1. Afghan Hound Oberon Y-Shirvan (nr. ) Chantal, CMJ Somers-Broekmans (BelgiŽ)
2. Irish Wolfhound Phara From Grahamís Ark (nr. ) Marting, Philippe (BelgiŽ)
3. BarzoÔ Solovyev Datoeda Of Bistrumodny (nr. ) Van Den Broek, Andre (Nederland)
  Groep X Sunday   - keurmeester: Mr.G.Kostopoulos (Griekenland)
1. Whippet Shiny Sensation's Rich And Famous (nr. ) Veenstra-Scheerens, Margreet-Bart (Nederland)
2. Afghan Hound El Roalito Easygoing (nr. ) Schellenberger, Cornelia (Duitsland)
3. BarzoÔ Iron Man Stepowy Goniec Dit Nijinski Vaslav (nr. ) Chevalier, Line (Frankrijk)
  Working Group Saturday   - keurmeester: Mr.R.Blomme (BelgiŽ)
1. Riesenschnauzer zwart Gentleman Glenn Von Ann Chateau (nr. ) Haubennestel, Gaby (Duitsland)
2. Cane Corso Italiano Unicus Di Re Manfredi (nr. ) Claeskens, Emelie (BelgiŽ)
3. Teckel miniature langhaar Brodie Lord Vom Roten Ahorn (nr. ) Czerwinski, Franz Horst (BelgiŽ)
  Working Group Sunday   - keurmeester: Mrs.Coode C. (Verenigd Koninkrijk)
1. Riesenschnauzer zwart Gentleman Glenn Von Ann Chateau (nr. ) Haubennestel, Gaby (Duitsland)
2. Gordon Setter Bournefield Knockout (nr. ) Van Genechten, Leen (BelgiŽ)
3. Weimaraner korthaar Miracles Happen at Flanders Joy Dunavska (nr. ) Van Gansbeke, Kobie (BelgiŽ)
  Miscellaneous Class Belgian Breeds Saturday   - keurmeester: Mevr. De Ridder -Onghena (BelgiŽ)
1. Bouvier des Flandres (nr. ) ()
2. Belgische herder Tervuren (nr. ) ()
3. Bichon frisť (nr. ) ()
  Miscellaneous Class Belgian Breeds Sunday   - keurmeester: Mrs. Vermeire M; (BelgiŽ)
1. Bouvier des Flandres Pharo Van De Maesbouvers (nr. ) Maes, Luc (BelgiŽ)
2. Belgische herder Lakense From Laeken Paradis Oops I Did It Again (nr. ) Broekx, Brigitte (BelgiŽ)
3. Belgische herder Groenendael Golan De Bruine Buck (nr. ) Trotteyn, Gino (BelgiŽ)
...
 



English Francais