De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Ambiorix trofee Genk 2019'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr. Stefanescu C. (RoemeniŽ)
1. Kaninchen Teckel ruwhaar Prisme des supers - supers (nr. ) VANAKEN Jean-FranÁois (BelgiŽ)
2. American Cocker Spaniel Particolor Royalty inc. bentley boy (nr. ) VAN DEN BOOM Jessica (Nederland)
3. Whippet Bonnymead frozen treat (nr. ) SCHEERENS DAMS bart Leona (BelgiŽ)
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr.Wibier M. (null)
1. Afghan Hound She did it again specially for you (nr. ) COOPMANS Christiane (BelgiŽ)
2. Bearded Collie Bono's watchful eye epic zoe (nr. ) ENGELEN Hanneke (Nederland)
3. American Staffordshire Terrier Smiling amigo's so let them talk (nr. ) Oost M. (BelgiŽ)
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.Williams J. (null)
1. Leonberger Stine from yellow's garden (nr. ) BAUWENS - ROOBROUCK (BelgiŽ)
2. Franse Bulldog Clisson sweet as vanille (nr. ) JOOS Monique (BelgiŽ)
3. Akita Hiromitsu sumiko go (nr. ) MARTENS - PITTOORS (BelgiŽ)
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs.Van Brempt M. (BelgiŽ)
1. Whippet Boxing helena's ribombee (nr. ) SCHEERENS DAMS bart Leona (BelgiŽ)
2. Belgische herder Tervuren Rexi de la vallee de la gueule (nr. ) COOPMANS Carina ()
3. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Gold star pitch perfect (nr. ) BREUER - PIERON Alain - Julie (BelgiŽ)
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mrs.Hectors (BelgiŽ)
1. Shiba Rockabye baby of wolf point (nr. ) DAPONTE Nancy (BelgiŽ)
2. Samoyeed Rebel boy dante of chadhilla's home (nr. ) PAROLA Kristof En Seppe (BelgiŽ)
3. Dobermann Rayka of ioximaxx (nr. ) WOUTERS Cindy (BelgiŽ)
  Junior Best In Show   - keurmeester: Mr.Kinsey R. (null)
1. C„o de agua PortuguÍs Casa hoyaís addicted to you (nr. ) GRIFFIOEN-VAN BEEK Ilona (Nederland)
2. Mastino Napoletano Robiga casa di fiducia (nr. ) AESSELOOS -VANDER MOTTEN (BelgiŽ)
3. (nr. ) () X
  Junior Class Saturday   - keurmeester: Mrs.Newbury N. (null)
1. C„o de agua PortuguÍs Casa hoyaís addicted to you (nr. ) GRIFFIOEN-VAN BEEK Ilona (Nederland)
2. Australian Shepherd Elite edition aneleh czech (nr. ) ANDREASEN Jeanne (Denemarken)
3. DalmatiŽr Chuppa chupps iz terletskoy dubravy (nr. ) VAN DEN ELSEN Stefaan (BelgiŽ)
  Junior Class Sunday   - keurmeester: Mr.Deutscher Erwin (Oostenrijk)
1. Mastino Napoletano Robiga casa di fiducia (nr. ) AESSELOOS -VANDER MOTTEN (BelgiŽ)
2. Kleinspitz Prince iz solnechnogo lartsa (nr. ) DE VRIES- DEN BREEJEN Karin (Nederland)
3. Leonberger SlotZGlommans viking ragnar lodbrok (nr. ) BAUWENS - ROOBROUCK (BelgiŽ)
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.Hehir T. (Ierland)
1. American Cocker Spaniel Special blend zenith & Cruising in time l.a. star (nr. ) ROMANOWICZ Eric (Frankrijk)
2. Shetland Sheepdog Morning's mischief & Oxalis incarnata du village de trelan (nr. ) FLEURUS Diana (BelgiŽ)
3. Collie Langhaar Gizmo of lowlands green valley & Nala vom traumland (nr. ) THIBAUT Aline (BelgiŽ)
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mr.Krol P. (Polen)
1. Kleinspitz Dan-star-kom timberli & Dan-star-kom ralletka (nr. ) TIMMERMANS Elien (BelgiŽ)
2. Poedel middenslag wit-bruin-zwart Nero e bianco q-iulia caesaris & q-caesarion (nr. ) VANZEER Peter (BelgiŽ)
3. Tibetan Spaniel Q-pi-do & Royal beauty from corinty's home (nr. ) WITTEVROUW-VANGELDER (BelgiŽ)
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Krol P. (Polen)
1. BarzoÔ Anuszka z jurajskich biskupic (nr. ) SCHALENBOURG Greta (BelgiŽ)
2. Collie Langhaar Gizmo of lowlands green valley (nr. ) THIBAUT Aline (BelgiŽ)
3. Border Collie KeepZGlack of dreams forever (nr. ) VAN HERCK Anouk (BelgiŽ)
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.Van Den Bosch G. (BelgiŽ)
1. Mittelspitz oranje/anderskleurig Aljoscha von der eichenallee (nr. ) KUCHARSKI A & C (Duitsland)
2. Shiba Fujizakura av enerhaugen imp. norway (nr. ) VAN RATTINGEN-SCHENKHUIZEN (Nederland)
3. Berner Sennenhond Jenna my wolly bear (nr. ) VERMEULEN - VAN CRAENENBROECK (BelgiŽ)
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mr.Krol P. (Polen)
1. Zwergschnauzer wit Xebec (nr. ) GERSTER Jelena (Duitsland)
2. Tibetan Spaniel from corinty's home (nr. ) WITTEVROUW-VANGELDER (BelgiŽ)
3. Chinese Crested Dog naakt Stocky rascals (nr. ) LOYENS Arlette (BelgiŽ)
  Groep I   - keurmeester: Mr.Kinsey R. (null)
1. Australian Shepherd Fly over the moon de la noval (nr. ) TEXTOR Linda (Denemarken)
2. Shetland Sheepdog Marsula mikado by tooralie (nr. ) KOENEN Marcella (Nederland)
3. Border Collie Pasco perfect dream of kaliko's home (nr. ) VANCAUWENBERGH - VERSEES Ingrid (BelgiŽ) X
  Groep II   - keurmeester: Mr. Deschuymere N. (BelgiŽ)
1. Mastino Napoletano Quint casa di fiducia (nr. ) AESSELOOS -VANDER MOTTEN (BelgiŽ)
2. Bulldog Reserva do rei lenny lauras (nr. ) MARTENS - PITTOORS Geert - Paulien (BelgiŽ)
3. Zwergschnauzer zwart-zilver Cor blues lananasim (nr. ) LEVINGER Yehushua (IsraŽl)
  Groep III   - keurmeester: Mr.Krol P. (Polen)
1. Airedale Terrier Quidam van t asbroek (nr. ) GRAULUS EN KELLERS F & G (BelgiŽ)
2. Kerry Blue Terrier After midnight van daelenbroek (nr. ) HEEMELS & VERKISSEN (Nederland)
3. Parson Russell Terrier Money valle suave (nr. ) STOTIJN Katinka (BelgiŽ)
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Hehir T. (Ierland)
1. Kaninchen Teckel ruwhaar Prisme des supers - supers (nr. ) VANAKEN Jean-FranÁois (BelgiŽ)
2. Teckel Standard ruwhaar Lora di lora skyfall (nr. ) BERKHOUT FALKNER Sophia (Nederland)
3. Kaninchen Teckel korthaar Charming chocolates curvylicious (nr. ) KLARENBEEK Valerie (Nederland)
  Groep V   - keurmeester: Mr.Kinsey R. (null)
1. Akita American triumph quest for fame (nr. ) DAPONTE Nancy (BelgiŽ)
2. Siberian Husky Arcticskies artful dodger at spiritmist (nr. ) SIMMS Roxanne (Verenigd Koninkrijk)
3. Basenji Faraoland on a bed of roses (nr. ) ALAERTS Alain (BelgiŽ)
  Groep VI   - keurmeester: Mr.Deutcher Erwin (Oostenrijk)
1. Rhodesian Ridgeback Puerto rico (nr. ) GEENS Liesbeth (BelgiŽ)
2. Basset Hound Napoleon of lufon royal pride (nr. ) VERSLUIS Rinus (Nederland)
3. Beagle Bagio boss gintarine fortuna (nr. ) CZARNOWSKY Luljet (Duitsland)
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Berchtold P. (null)
1. Spinone Italiano Mimosa pudica april-run (nr. ) BIJSTERVELD Trudie (Nederland)
2. Weimaraner korthaar Minka v d tuindershof (nr. ) VERHEUGT S.c. (Nederland)
3. Irish Red Setter Rivervalley's red expression (nr. ) HENDRIX August (BelgiŽ)
  Groep VIII   - keurmeester: Mrs.Van Brempt M. (BelgiŽ)
1. American Cocker Spaniel Particolor Royalty inc. bentley boy (nr. ) VAN DEN BOOM Jessica (Nederland)
2. Labrador Retriever Surprise from service paradise (nr. ) KUIJT- V.D.KERKHOF Loes (Nederland)
3. American Cocker Spaniel Particolor Billsor right up my alley (nr. ) FEYAERTS - BRANDERS Rudy - Nelly (BelgiŽ)
  Groep IX   - keurmeester: Mrs.Van Brempt M. (BelgiŽ)
1. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Bhanyanan connecting people (nr. ) VANAKEN Jean-FranÁois (BelgiŽ)
2. Lhasa Apso Close to perfection the next battle (nr. ) RADSTOK Marion (Nederland)
3. Bichon frisť Reginabichon talk show (nr. ) HAVELIN BELSTAD (Spanje)
  Groep X   - keurmeester: Mrs.Schwerm-Hahne (null)
1. Whippet Bonnymead frozen treat (nr. ) SCHEERENS DAMS bart Leona (BelgiŽ)
2. Afghan Hound Ra-abu del ghyryo (nr. ) DE RYCKE Ann (BelgiŽ)
3. Saluki Tschahar mahal barbarella at yalameh (nr. ) KAWAN Ilona (Duitsland)
  Working Group   - keurmeester: (null)
1. Riesenschnauzer zwart Lord of darkness (nr. ) BAKHAREVA Marina (Rusland)
2. Kaninchen Teckel ruwhaar Praline vd nerendijk (nr. ) VERMEIREN-MOELANS Anny (BelgiŽ)
3. Bracco Italiano Inez del tognolo (nr. ) DIRIX Patricia (BelgiŽ)
...
 



English Francais