De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'LiŤge 2019 Benelux Winner'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show Benelux Winner   - keurmeester: Mr.J.De Cuyper (BelgiŽ)
1. Irish Red Setter Nucky Of Mcbirdy (nr. ) Lauwers, Milligan-bott,bott, A. W. D. J. (BelgiŽ)
2. American Cocker Spaniel Very Vigie Nobody Is Perfect (nr. ) Whincup, Simon (Verenigd Koninkrijk)
3. Kleinspitz Dan-star-kom Secret Male Of Love (nr. ) Vanvaerenbergh-van Den Brant, Julie (BelgiŽ)
  Best in show Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mr.I.Vyguzov (Rusland)
1. American Cocker Spaniel Very Vigie Nobody Is Perfect (nr. ) Whincup, Simon (Verenigd Koninkrijk)
2. Kaninchen Teckel langhaar Rodels Magic Moonlight (nr. ) Giura, Anca (RoemeniŽ)
3. Shih Tzu Saffron Sherhy Revolution For Choden (nr. ) Van Slycken, Dorien (BelgiŽ)
  Puppies Benelux Winner   - keurmeester: %rs.M.Vermeire (BelgiŽ)
1. Franse Bulldog A'Vigdors Damiano (nr. ) Borde, Patrick (Duitsland)
2. Bulldog Valby Bulldogs Ko Powerful Elengance (nr. ) Martens-pittors, Geert-paulien (BelgiŽ)
3. Basenji Faraoland Miss Sensational (nr. ) Alaerts, Alain (BelgiŽ)
  Puppies Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mrs.D.Klein (RoemeniŽ)
1. Shiba Rockabye Baby Of Wolf Point (nr. ) Daponte, Nancy (BelgiŽ)
2. Basenji Adebanke's Lemon Drop (nr. ) Renders, Erik (BelgiŽ)
3. Welsh Corgi Pembroke Limbonsnest Little Star In Heaven (nr. ) Ramakers, Diana (Nederland)
  Puppies Minor Benelux Winner   - keurmeester: Mr.I.Vyguzov (Rusland)
1. Whippet Collooney Stonefox Mean Mr Mustard (nr. ) Smith, Lisa (Verenigd Koninkrijk)
2. Labrador Retriever Antonine River Of Dreams (nr. ) Roovers, Hendrik (BelgiŽ)
3. Australian Shepherd Skylake Sexy And I Know It (nr. ) Vanseer, Ine (BelgiŽ)
  Puppies Minor Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mr.Serafimov (MacedoniŽ)
1. Siberian Husky Dark Phoenix Kivaliq De Luna Siberiana (nr. ) Vercauter, Thierry (BelgiŽ)
2. Boston Terrier Q-Nola od Pulnocniho slunce (nr. ) Pfeiff, Silke (Duitsland)
3. Akita Shiro De La Vallee Fjord (nr. ) Thilmany, Francis (BelgiŽ)
  Junior Benelux Winner   - keurmeester: Mrs.G.Litova (Bulgarije)
1. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Gold Star's Pitch Perfect (nr. ) Breuer - Pieron, Alain - Julie (BelgiŽ)
2. Riesenschnauzer zwart Gloris Knockout Jack (nr. ) Van Der Linden, Jeanique (Nederland)
3. Xoloitzquintle Hidalgo (arena) Mex.fci (nr. ) Peeters, Renate & Esther (Duitsland)
  Junior Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Riesenschnauzer zwart Gloris Knockout Jack (nr. ) Van Der Linden, Jeanique (Nederland)
2. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Gold Star's Pitch Perfect (nr. ) Breuer - Pieron, Alain - Julie (BelgiŽ)
3. Petit Basset griffon vendťen Banana Crunch Van Tum-tum's Vriendjes (nr. ) Huikeshoven, Gwen (Nederland)
  Koppels Benelux Winner   - keurmeester: Mrs. A Giorgi (ItaliŽ)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig Dan-Star-Kom Griffin Boy & Pomvipstar P.S. I Love You (nr. ) Vanvaerenbergh-van Den Brant, Julie (BelgiŽ)
2. Welsh Corgi Cardigan Hanlon'S Star Something About You & Spice Up Your Life (nr. ) Janssen, Joke (Nederland)
3. Samoyeed Dont Stand Close & Be My Girl Sally Van 't Huis Te Woude (nr. ) Van Der Elst, Tanja (Nederland)
  Koppels Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mr.V.Baranauskas (Litouwen)
1. Riesenschnauzer zwart Lord Of Darkness&Gently Born Stylish Feature (nr. ) Bakhareva, Marina (Rusland)
2. Poedel middenslag wit-bruin-zwart Nero E Bianco Q-caesarion & Q-iulia Caesaris (nr. ) Vanzeer, Peter (BelgiŽ)
3. Kleinspitz Dan-Star-Kom Griffin Boy & Pomvipstar P.S. I Love You (nr. ) Vanvaerenbergh-van Den Brant, Julie (BelgiŽ)
  Veteranen Benelux Winner   - keurmeester: Mrs.A.Rogowska (Polen)
1. Alaskan Malamute Libertia Reggae Master (nr. ) Burnside, Scarlett And Mark (BelgiŽ)
2. Border Collie Kingcooper (nr. ) Vandormael, frederic (BelgiŽ)
3. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Flash Mc Queen Generation Top (nr. ) El Akbaa, Sarah Celia (Frankrijk)
  Veteranen Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mr.J.M.Doval Sanchez (Spanje)
1. Australian Shepherd Sheep's Kin Turn Ewe On (nr. r) Sablery, Iris (Frankrijk)
2. Spitz Dolce Vita Dyck Of Bloom White (nr. ) Quicray, Aline (Frankrijk)
3. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Flash Mc Queen Generation Top 1 (nr. ) El Akbaa, Sarah Celia (Frankrijk)
  Groepen Benelux Winner   - keurmeester: Mrs.E.Loizou (Cyprus)
1. Samoyeed Van 'T Huis Te Woude (nr. ) Van Der Elst, Tanja (Nederland)
2. Kleinspitz oranje/anderskleurig Dan - Star - Kom (nr. ) Vanvaerenbergh-van Den Brant, Julie (BelgiŽ)
3. English Cocker Spaniel anders kleurigen Oakbeach (nr. ) Ekstrand, Maria (Zweden)
  Groepen Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mr.O.Belkis (Turkije)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig Dan-star-kom (nr. ) Vanvaerenbergh-van Den Brant, Julie (BelgiŽ)
2. English Springer Spaniel De La Tete De Fellering (nr. ) Simonin, Laurent Et Pascale (Frankrijk)
3. Tibetan Spaniel From Corinty's Home (nr. ) Wittevrouw-vangelder, Ivan-corinna (BelgiŽ)
  Junior Handling Handling Benelux Winner   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Handling Handling Best of Benelux Winner   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Handling Handling Best of Golden Dog Trophy Winne   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Handling Handling BIS   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Handling Handling Golden Dog Trophy   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Handling Junior Benelux Winner   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Handling Junior Golden Dog Trophy   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Handling Open Benelux Winner   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Handling Open Golden Dog Trophy   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Handling Seniors Benelux Winner   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Handling Seniors Golden Dog Trophy   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) () X
  Groep I Benelux Winner   - keurmeester: Mrs.D.Klein (RoemeniŽ)
1. Welsh Corgi Cardigan Waggerland Unavailable (nr. ) Dijkhorst-Noij & Croft-Elliott, R.c.m. & L. (Nederland)
2. Polski Owczarek Podhalanski Obywatel Zagubione Marzenia (nr. ) Oudshoorn, Sylvia (Nederland)
3. Belgische herder Lakense From Laeken Paradis Quality Of Life (nr. ) Broekx, Brigitte (BelgiŽ)
  Groep I Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mr.B.Chmiel (Polen)
1. Polski Owczarek Podhalanski Obywatel Zagubione Marzenia (nr. ) Oudshoorn, Sylvia (Nederland)
2. Belgische herder Lakense From Laeken Paradis Quality Of Life (nr. ) Broekx, Brigitte (BelgiŽ)
3. Bobtail Romantic Rendezvous With Kate Of Snowboot Bears (nr. ) Van Beirendonck-lembrechts, Chris (BelgiŽ)
  Groep II Benelux Winner   - keurmeester: Mr.V.Baranauskas (Litouwen)
1. Dobermann Saltiga Iz Zoosfery (nr. ) Ushakova, Irina (Rusland)
2. Zwergschnauzer zwart Blackgalaxy Unique For Sasha-N (nr. ) Piuzzi, Osvaldo (ItaliŽ)
3. Sint Bernard korthaar Moses Du Temple D'Haoma (nr. ) De Tandt-spoden, Franky-linda (BelgiŽ)
  Groep II Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mrs.A.Rogowska (Polen)
1. Mastino Napoletano Quint Casa Di Fiducia (nr. ) Aesseloos -Vander Motten, Giovanni - Hans (BelgiŽ)
2. Sint Bernard langharig Prokofiev Van 't Hof Ten Eynder (nr. ) Mathijs-Coenen, Marc En Veronique (BelgiŽ)
3. Zwergschnauzer zwart Blackgalaxy Unique For Sasha-N (nr. ) Piuzzi, Osvaldo (ItaliŽ)
  Groep III Benelux Winner   - keurmeester: Mrs.I.Pablaka (Letland)
1. Scottish Terrier Moveable Feast Champ (nr. ) Jegorov, Jevgenij ()
2. Welsh Terrier Iceman Of The Southern Point (nr. ) Smeets, Mat (Nederland)
3. Parson Russell Terrier Push Some Buttons Of Lovealoch (nr. ) Fooy-van Roosbroeck, M. & C. (BelgiŽ)
  Groep III Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mrs.L.Alic (null)
1. West Highland White Terrier Cee-Cee Roll Czar Krakowa (nr. ) Adamski, Ryszard (Panama)
2. American Staffordshire Terrier Hullabaloo's Can I Have Your Attention (nr. ) Verhorevoort, Olaf (Nederland)
3. Airedale Terrier Sirocco's Pride Red Diamond (nr. ) Van Ransbeeck-aerts, Marina (BelgiŽ)
  Groep IV Benelux Winner   - keurmeester: Mrs.A.Edlander (Zweden)
1. Teckel miniature ruwhaar Nibelung Ot Mariny Kuranovoy (nr. ) Berkhout-Falkner, Sophia (Nederland)
2. Teckel Standard ruwhaar Lora Di Lora Petty Woman (nr. ) Berkhout-Falkner, Sophia (Nederland)
3. Teckel miniature korthaar Wilmerella Go West (nr. ) Williams, Sandra (Verenigd Koninkrijk)
  Groep IV Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mrs.A.Giorgi (ItaliŽ)
1. Kaninchen Teckel langhaar Rodels Magic Moonlight (nr. ) Giura, Anca (RoemeniŽ)
2. Teckel miniature korthaar Waggle Attack Somebody To Love (nr. ) Toele, Janet (Nederland)
3. Teckel Standard ruwhaar Pier Du Chapeau (nr. ) Van Oosten, Wendy (Nederland)
  Groep V Benelux Winner   - keurmeester: Mr.J.Serafimov (MacedoniŽ)
1. Kleinspitz Dan-star-kom Secret Male Of Love (nr. ) Vanvaerenbergh-van Den Brant, Julie (BelgiŽ)
2. Samoyeed Dont Stand Close Van 'T Huis Te Woude (nr. ) Van Der Elst, Tanja (Nederland)
3. Alaskan Malamute Libertia Reggae Master (nr. ) Burnside, Scarlett And Mark (Verenigd Koninkrijk)
  Groep V Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mrs.E.Loizou (Cyprus)
1. Kleinspitz Pomvipstar P.S. I Love You (nr. ) Vanvaerenbergh-van Den Brant, Julie (BelgiŽ)
2. Alaskan Malamute Aventuras En Alaska Dear Teddy Bear (nr. ) Loboychenko, Anton (OekraÔne)
3. Akita Hiromitsu Q'dai Go (nr. ) Martens-pittors, Geert-paulien (BelgiŽ)
  Groep VI Benelux Winner   - keurmeester: Mr.J-P.Achtergael (BelgiŽ)
1. Beagle Anvi High Line Great Happines (nr. ) Shahar, Dorit (Hongarije)
2. DalmatiŽr Flight In Time Famous Fiona (nr. ) Hessel, Matthias (Zweden)
3. Rhodesian Ridgeback Ave Caesar Driving Me Onwards (nr. ) Van Den Biesen, Marjolein (Nederland)
  Groep VI Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mrs.G.Litova (Bulgarije)
1. Basset fauve de Bretagne Laserna Storm In A Teacup (nr. ) Jones, Mr A Mrs L (Verenigd Koninkrijk)
2. Grand Basset griffon vendťen Forget Me Not Van Tum-tum's Vriendjes (nr. ) Huikeshoven, Gwen (Nederland)
3. Rhodesian Ridgeback Saimon's Praide Flight Of Fantasy (nr. ) Geel, Marike (Nederland)
  Groep VII Benelux Winner   - keurmeester: Mrs.C.Pauna (RoemeniŽ)
1. Irish Red Setter Nucky Of Mcbirdy (nr. ) Lauwers, Milligan-bott,bott, A. W. D. J. (BelgiŽ)
2. Weimaraner korthaar Galliano Volcano SpiritĎs (nr. ) Thillens, Jean (Nederland)
3. English Setter Bournefield Purple Rain (nr. ) Van Genechten, Leen (BelgiŽ)
  Groep VII Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mr.J.De Cuyper (BelgiŽ)
1. Irish Red Setter Remorker Something To Talk About (nr. ) StrŁwing, Nana & Camilla (Denemarken)
2. Weimaraner korthaar Weimcorner Que Sera Sera Qunta (nr. ) Houben, Karel (BelgiŽ)
3. Bracco Italiano Anzani Di Regione Montagnosa (nr. ) Burnside, Scarlett And Mark (Verenigd Koninkrijk)
  Groep VIII Benelux Winner   - keurmeester: Mr.O.Belkis (Turkije)
1. American Cocker Spaniel Very Vigie Nobody Is Perfect (nr. ) Whincup, Simon (Verenigd Koninkrijk)
2. Lagotto romagnolo Sem Di Casa Cleo (nr. ) Van Gemert, Katrien (Nederland)
3. Labrador Retriever Woefdramís Abercrombie (nr. ) Nugteren, Sander (Nederland)
  Groep VIII Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mr.A.Zeppi (ItaliŽ)
1. American Cocker Spaniel Particolor Very Vigie Nobody Is Perfect (nr. ) Whincup, Simon (Verenigd Koninkrijk)
2. English Cocker Spaniel Ody Or J'adore Des Merveilles D'orion (nr. ) Proust, Francoise (Frankrijk)
3. Lagotto romagnolo Sem Di Casa Cleo (nr. ) Van Gemert, Katrien (Nederland)
  Groep IX Benelux Winner   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Nagiri Deigini (nr. ) Deigini, Allevamento (ItaliŽ)
2. Papillon Fair Player Lalabay (nr. ) Trzybinska, Elzbieta (Polen)
3. Tibetan Terrier Surya Sengge (nr. ) Keulers, Petra (Nederland)
  Groep IX Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mrs.M.Vermeire (BelgiŽ)
1. Shih Tzu Saffron Sherhy Revolution For Choden (nr. ) Van Slycken, Dorien (BelgiŽ)
2. Poedel middenslag wit-bruin-zwart Nero E Bianco Q-iulia Caesaris (nr. ) Vanzeer, Peter (BelgiŽ)
3. Brabants Griffonnetje Qerelle Of Baluchistan (nr. ) Bondue, Rony (BelgiŽ)
  Groep X Benelux Winner   - keurmeester: Mr.J.M.Doval Sanchez (Spanje)
1. BarzoÔ Blesk At Hermitage D'eole (nr. ) Guillon, Sylvie (Frankrijk)
2. Sloughi Jamal Baqiir Sabiih Al Sahra (nr. ) Knopf, Gesine (Duitsland)
3. Irish Wolfhound Pitlochry's Fairytale (nr. ) Fernhout Schildt, Connie (Nederland)
  Groep X Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mr.H.Wozna-Gil (Polen)
1. Whippet Iason Ailesbury Of Gentle Mind (nr. ) Matthews, Lynda (Verenigd Koninkrijk)
2. BarzoÔ Blesk At Hermitage D'eole (nr. ) Guillon, Sylvie (Frankrijk)
3. Irish Wolfhound Celian Celtic Alanda (nr. ) Skowronek, Karol (Polen)
  Working Group Benelux Winner   - keurmeester: Mr.B.Chmiel (Polen)
1. Riesenschnauzer zwart Lord Of Darkness (nr. ) Bakhareva, Marina (Rusland)
2. Belgische herder Lakense L'Ira Loin Du Domaine De L'Avenir (nr. ) Brachotte, Rudi (BelgiŽ)
3. Flat Coated Retriever Meister Jp Diamond Passion Cut (nr. ) De Vriese - Vercruysse, Stefaan - Nancy (Nederland)
  Working Group Golden Dog Trophy   - keurmeester: Ms.C.Pauna (RoemeniŽ)
1. Flat Coated Retriever Meister Jp Diamond Passion Cut (nr. ) De Vriese - Vercruysse, Stefaan - Nancy (BelgiŽ)
2. Duitse staande korthaar Olix Du Clos De Reve D'or (nr. ) Proost, Stijn (BelgiŽ)
3. Whippet Oriana D'abd El Shiraz (nr. ) Marville, Christine (BelgiŽ)
  Miscellaneous Class Beautť et Performance   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Miscellaneous Class BIS Golden Groomer Golden Dog Trophy   - keurmeester: Mrs.Kania (TsjechiŽ)
1. (nr. ) () X
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Miscellaneous Class Golden Groomers Benelux Winner   - keurmeester: (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
...
 



English Francais