De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Mechelen 2022'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Best in show   - keurmeester: Mr.Jos De Cuyper (BelgiŽ)
1. Sint Hubertushond Loamy's Lane's Sue (nr. ) Van Der Sichel, Linda ()
2. Welsh Terrier Knowlelion Real Deal (nr. ) Smeets, Mat ()
3. English Pointer Hipoint True Love in Orange (nr. ) Evi Bloemen, Christ De Coninck ()
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mr.Herbert Klemann (null)
1. Dwergpoedel grijs-abrikoos White Dotts True Pearl Of Love (nr. ) Mullie, Sandrine ()
2. DalmatiŽr A Spottified Vivid Daydream (nr. ) Pluymers, Julie ()
3. Zwergschnauzer peper en zout Xebec Sonnenschein (nr. ) Gerster, Jelena ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. English Pointer Rey Alegria's Vanilla Ice Ice Baby (nr. ) Evi Bloemen, Christ De Coninck ()
2. Akita Dynamic Force Fyreball (American Akita) (nr. ) Huls, Marcel ()
3. Saluki Amal Hayati Vashari Vanya (nr. ) Vrancken, Marc ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mr.Johan Wulteputte (BelgiŽ)
1. Bullmastiff Joybull Mister Sandman (nr. ) Roberts, Chris ()
2. Flat Coated Retriever Cazador De Patos Keep On Rocking (nr. ) BE Laureys, Bart ()
3. Labrador Retriever Dancing Soul Road Of Princes 459 (nr. ) BE Lauwers, Tine ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Hans Van den Berg (Nederland)
1. Bracco Italiano Esta Del Carpino Nero (nr. ) Vermeeren, Jana ()
2. Samoyeed Sugar Girl V. 'T Huis Te Woude (nr. ) van der Elst, Tanja ()
3. Akita V-Reimi Go Kireina Takara (nr. ) Samyn, Thijs ()
  Junior Best of Saturday   - keurmeester: Mrs. Ivana Letic Pajtic (null)
1. Leonberger Uszaros Oku Cavis Leonis (nr. ) BE Spinnael, Nancy ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Best of Sunday   - keurmeester: Mr.Ger Cox (Ierland)
1. Kleinspitz Quickstep Dancer Of Maja's Pomeranianworld (nr. ) Brzek, Margareta ()
2. Staffordshire Bull Terrier (nr. ) ()
3. (nr. ) () X
  Junior Females Saturday   - keurmeester: Mrs.Ivana Letic Pajkic (null)
1. Standard Poedel grijs-abrikoos (nr. ) ()
2. Sint Bernard (nr. ) ()
3. Boxer (nr. ) ()
  Junior Females Sunday   - keurmeester: Mr.Ger Cox (null)
1. Staffordshire Bull Terrier (nr. ) ()
2. Irish Red Setter (nr. ) ()
3. Australian Shepherd (nr. ) ()
  Junior Males Saturday   - keurmeester: Mrs.Ivana Letic Pajkic (null)
1. Leonberger (nr. ) ()
2. Teckel Standard langhaar (nr. ) ()
3. Labrador Retriever (nr. ) ()
  Junior Males Sunday   - keurmeester: Mr.Ger Cox (null)
1. Kleinspitz oranje/anderskleurig (nr. ) ()
2. Samoyeed (nr. ) ()
3. Duitse staande korthaar (nr. ) ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Flat Coated Retriever Velvet Hunters Let Them Talk & Velvet Hunters Lovely Day (nr. ) Doeve, Leonie ()
2. Bichon frisť Diamella Meet You At The Top & Ame Jumelle Xochil (nr. ) Alaerts Van De Pol, Patrik Krista ()
3. Teckel Standard korthaar Undercover Angel Yang Of Mary Joana & Yin Of Mary Joana (nr. ) Droogmans, Heidi ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.Anna Albrigo (null)
1. Piccolo Levriero Italiano Silver Blue Boy Corsa Dell'oro & solina corso dell'oro (nr. ) geeraerts, suzanne ()
2. Skye Terrier Skyeomania's Pot Of Gold & Urka Des Ecossais Du Lac (nr. ) bourguignon, christian ()
3. Siberian Husky Iron V. Takornaq & Faija v. Takornaq (nr. ) Spruit, Monique ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mr.Hans Van den Bergh (null)
1. English Cocker Spaniel anders kleurigen Funny Blue Des Aubepines De La Vilco (nr. ) LAUR, Sylvie ()
2. Teckel Standard korthaar Mc Gee V.d. Mibaf'S Hoeve (nr. ) Adriaenssens, Dimitri ()
3. Berner Sennenhond Berner-Emmas Isaac Renanya (nr. ) Dielentheis Arbac, Thomas Alp ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mr.Ronny Blomme (BelgiŽ)
1. Siberian Husky Kristari's Mastermind (nr. ) Van Gorp - Van Den Bogaert, Benny - Sylvie ()
2. Whippet Poppy Hills By Her Grace (nr. ) Opperman, E. ()
3. Shetland Sheepdog Napoleone Di Bonaparte Van 'T Nevelse (nr. ) Van Hoorebeke - D'hondt, Filip - Betty ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs.Ivana Letic Pajkic (null)
1. Cavalier King Charles Spaniel Van 'T Zwart Water (nr. ) Van Gompel, Katleen ()
2. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Mushu Von Apalusso&Unikalnay Dusha Aurťlio&Fama Volat (nr. ) Haes, Wendy ()
3. English Cocker Spaniel anders kleurigen Troubles In Paradise (nr. ) Provost, Hilde ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.Roxanne Opris (null)
1. Border Collie From Emelty Pride (nr. ) van dyck, chana ()
2. Schipperke Nevis of the Black Mistery (nr. ) Diane & ArsŤne, Poirť-Steffen ()
3. (nr. ) () X
  Junior Handling Handling Saturday   - keurmeester: Mrs;Ingrid Hectors (null)
1. Cavalier King Charles Spaniel (nr. ) ()
2. Dobermann (nr. ) ()
3. Cavalier King Charles Spaniel (nr. ) ()
  Junior Handling Handling Sunday   - keurmeester: Mrs Roxanne Opris (null)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) () X
3. (nr. ) () X
  Junior Handling Sunday   - keurmeester: Mrs Roxanne Opris (null)
1. Chow Chow (nr. ) ()
2. Australian Shepherd (nr. ) ()
3. Collie (nr. ) ()
  Groep I   - keurmeester: Mr.Anthony Kelly (null)
1. Shetland Sheepdog Lundecock's Russian Dream (nr. ) Andersson, Johnny ()
2. Witte Herdershond Flashing Jewel Killer Queen (nr. ) Kort, R.C. ()
3. Border Collie Trust In The Powers Of Loki From Emelty Pride (nr. ) van dyck, chana ()
  Groep II   - keurmeester: Mr.Phil Boyd (null)
1. Riesenschnauzer zwart Gloris Knockout Jack (nr. ) Van Der Linden, Jeanique ()
2. Bullmastiff The Devil Wear Prada (nr. ) Milosavljevic Und Akdeniz, Milos Und BŁlent ()
3. Tchiorny Terrier Thor Naslednik Hazara Vom Dubrava (nr. ) Priske, Lea ()
  Groep III   - keurmeester: Mrs.Laura Cox (Ierland)
1. Welsh Terrier Knowlelion Real Deal (nr. ) Smeets, Mat ()
2. American Staffordshire Terrier Hullabaloo's Dressed For Success (nr. ) Verhorevoort, Olaf ()
3. Bull Terrier Chacoriki Aftermath (nr. ) Moreels, Gordon ()
  Groep IV   - keurmeester: Mrs.Roxanne Opris (null)
1. Teckel Standard korthaar Undercover Angel Yin Of Mary Joana (nr. ) Droogmans, Heidi ()
2. Teckel miniature ruwhaar Renť Ja Ń Rudolf Vitoraz (nr. ) Vaes-willems, Filip-marijke ()
3. Teckel miniature korthaar Grand Peresvet Barbados (nr. ) Declercq, Olivier ()
  Groep V   - keurmeester: Mr.Nenad Matejevic (null)
1. Spitz Venway Bad Boyz Have It All (nr. ) De Wolff, Door ()
2. Basenji Faraoland Miss Sensational (nr. ) Alaerts, Alain ()
3. Akita Estruphus' My Dynamic Task Force (American Akita) (nr. ) Huls, Marcel ()
  Groep VI   - keurmeester: Mr.J-F Vanaken (BelgiŽ)
1. Sint Hubertushond Loamy's Lane's Sue (nr. ) Van Der Sichel, Linda ()
2. DalmatiŽr Above A Beyond Iz Terletskoy Dubravy (nr. ) van den elsen, stefaan ()
3. Beagle Bagio Boss Gintarin? Fort?na (nr. ) Czarnowsky, Luljet ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Herman Klemann (null)
1. English Pointer Hipoint True Love in Orange (nr. ) Evi Bloemen, Christ De Coninck ()
2. Duitse staande korthaar Cuda Z Owczej Kolebki (nr. ) Joris, Lore ()
3. Gordon Setter Carnoustie Let The Game Begin (AI)(Imp Aus) (nr. ) Timmermann, Silvia ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mr.Anthony Kelly (null)
1. Labrador Retriever Lab Spb Malibu (nr. ) Nugteren, Sander ()
2. C„o de agua PortuguÍs Go And Win Keep On Rocking (nr. ) Gauda, Carolin ()
3. Flat Coated Retriever Whizzbang's Seventh Heaven (nr. ) Laureys, Bart ()
  Groep IX   - keurmeester: Mrs Anna Albrigo (null)
1. Lhasa Apso Khinjan Action Replay (nr. ) Bellens-deroo, Linda-martine ()
2. Mops Monirentes Don Corleone (nr. ) Lefevre, Elena ()
3. Toy Poedel Sjarmtrollet's Exciting News (nr. ) Gadsby, M. ()
  Groep X   - keurmeester: Mr.Johan Wulteputte (null)
1. Saluki T‚rik J‚dugar Har Kala Rachi (nr. ) Benoit, Sibylle ()
2. Afghan Hound Thuja Fine By Me (nr. ) De Meijer, Kelly ()
3. Whippet Boxing Helena's Ribombee (nr. ) Scheerens, Bart ()
  Working Group Saturday   - keurmeester: Mr. Bas BOsh (Nederland)
1. English Cocker Spaniel anders kleurigen Argo Z Horenuse (nr. ) vranckaert, sofie ()
2. Boxer Llar De Aires Del Norte (nr. ) SANTOS GONZŃLEZ,, Moises ()
3. Teckel Standard korthaar Ritzy Rover Van De Hereheide (nr. ) Van Campenhout, Kim ()
  Working Group Sunday   - keurmeester: Mr.Ronny Blomme (BelgiŽ)
1. Gordon Setter Scandal at Roux-Miroir by Clan Fair Play (nr. ) Gelin, Corine ()
2. Airedale Terrier F-Patusch Vom Roten Milan (nr. ) Moulin, Josee ()
3. Pyreneese herder Jolie - Joyeuse De L' Oustaou De Padel (nr. ) Van Pelt - Vlerick, Eddy - Veerle ()
...
 



English Francais