De nr.1 website over de hond: honden rassen, internationaal nieuws, honden fokkers en duizenden foto's.
INFO Leden afdeling:   LOG IN OPTIES LOG UIT & WIE IS WIE
'Weelde 2023'
lees nieuws foto's bekijken

 
# Ras Hond Eigenaar   ...  
  Puppies Minor Saturday   - keurmeester: Mrs. Donnť Irene (Noorwegen)
1. DalmatiŽr Victim Of Love Passionate About You (nr. ) Hindrikx, Mieke ()
2. Alaskan Malamute Chinanook's Voodoo Vico (nr. ) Guillaume, GwennaŽlle ()
3. Franse Bulldog Vitalski Van Kezona (nr. ) Vandebroek, Herman ()
  Puppies Minor Sunday   - keurmeester: Mrs Swijsen Carine (BelgiŽ)
1. Golden Retriever Vip In Vegas Of Sunshine's Valley (nr. ) vermander, nathalie ()
2. Lagotto romagnolo Mondo Della Bassa Val D'elsa (nr. ) Wouters, Mark ()
3. Briard Paco Rabanne Dilorin (nr. ) Dadej, Barbara ()
  Puppies Saturday   - keurmeester: Mrs. Duggan Anita (Ierland)
1. Samoyeed Tyzzero All Brilliant Bets Are On Me (nr. ) Jenkinson, C. ()
2. Kaninchen Teckel langhaar Cyberdachs CrŤme de la CrŤme (nr. ) Eringa, Henk ()
3. DalmatiŽr Victorious Smily Soul Of The Love Spots (nr. ) Mainil, Anais ()
  Puppies Sunday   - keurmeester: Mr.Vesic Rade (Servie)
1. Welsh Corgi Pembroke Covventinea Vava Voom (nr. ) Gebruers, Cynthia ()
2. Hollandse Herdershond Kortharige Tecum Ego Renatus Cineres De La Terre Des Flandres (nr. ) Lemaire, Laurent ()
3. Witte Herdershond Very Nice Indeed Im Of The Dutch Highlands (nr. ) Hooymans, A.. ()
  Junior Saturday   - keurmeester: Mr.Vesik Rade (Servie)
1. Bullmastiff Ugho Of Bewitched Force (nr. ) Lauwers, Francis ()
2. Standard Poedel wit-bruin-zwart Medawlark Avicii (nr. ) Van Veluw, Marieke ()
3. Boston Terrier Pink Sky's My Name Is Maverick (nr. ) Grote, Christin ()
  Junior Sunday   - keurmeester: Mrs. Buvic Anne Livo (Noorwegen)
1. Whippet Ballistic Rambling Rose (nr. ) Van Hooydonck, Tinne ()
2. American Staffordshire Terrier Carmichael's Prince Charming (nr. ) Verhorevoort, Olaf ()
3. Bouvier des Flandres Wyfke Opale Vd Vanenblikhoeve (nr. ) Bruintjes Schaap, H.E ()
  Koppels Saturday   - keurmeester: Mrs.Buvik Anne Livo (Noorwegen)
1. Cane Corso Italiano Van Helsing & Unique Lara Dono Del Cielo (nr. ) Mombaerts, Tom ()
2. Toy Poedel Rolf & Grey's To Black's Starfire Scarlett (nr. ) Van Den Langenberg - Mutsaers, Dennis & Florus ()
3. Teckel Standard korthaar Avantgarde Sstraumes Chocolate & Little Red Devil's Radijsje (nr. ) De Muynck, Lotte ()
  Koppels Sunday   - keurmeester: Mrs.Mijatovic Jadrenka (KroatiŽ)
1. Irish Wolfhound Timothy & Quini Shanitha The First Of Caer Myrrdin (nr. ) Goossens, Conny ()
2. Border Terrier Tottebus Teo & Crazy Train A Kind Of Magic (nr. ) Lundin, Therese ()
3. Collie Langhaar Glamourace Collies Viva Las Vegas & Flaming Star (nr. ) Alberda, Frans ()
  Veteranen Saturday   - keurmeester: Mrs.Donnť Irene (Noorwegen)
1. Dobermann Nouschka Di Caresi Nice (nr. ) Wijte, Lisa ()
2. Duitse Dog zwart Infinity Vom Shivago (nr. ) Ršker, Sabrina ()
3. VšstgŲtaspets Sharinjah Simasuu (nr. ) Uitendaal, Simone ()
  Veteranen Sunday   - keurmeester: Mrs.Donne Irene (Noorwegen)
1. Perro de agua espaŮol Valentisimo's Pacopilik (nr. ) Vancraeyveld, Jeannine ()
2. Golden Retriever New Miracle Of Sunshine'S Valley (nr. ) vermander, nathalie ()
3. Irish Red Setter Nuran Ireleith (nr. ) Verwimp, Wim ()
  Groepen Saturday   - keurmeester: Mrs. Buvik Anne Livo (Noorwegen)
1. Chinese Crested Dog naakt Of Miracle Legacy (nr. ) Vleminckx, Shana ()
2. Samoyeed Of Severnaya-sam (nr. ) Jenkinson, C. ()
3. Riesenschnauzer zwart Vom Kleinen BŁffel (nr. ) DŁnhŲlter, Nicole ()
  Groepen Sunday   - keurmeester: Mrs.Mijatovic Jadrenka (KroatiŽ)
1. Irish Red Setter Oakdene Que (nr. ) Lauwers, Aleksandra, Willem ()
2. Welsh Corgi Pembroke Covventinea (nr. ) Gebruers, Cynthia ()
3. Golden Retriever De L'oree Du Royaume De Nala (nr. ) Lemaire, Helline ()
  Junior Handling Junior Senior Handling Sunday   - keurmeester: Mrs.Donne Irene (Noorwegen)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Junior Handling Junior-Senior Saturday   - keurmeester: Mrs.Vermeiren (BelgiŽ)
1. (nr. ) ()
2. (nr. ) ()
3. (nr. ) ()
  Groep I   - keurmeester: Dhr.Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. Australian Shepherd Northbay Xsell That's All Folks (nr. ) Vanseer, Ine ()
2. Welsh Corgi Pembroke Andvol Uno Momento (nr. ) Gebruers, Cynthia ()
3. Bouvier des Flandres Sennah Damy Vd Vanenblikhoeve (nr. ) Bruintjes Schaap, H.E ()
  Groep II   - keurmeester: Dhr.Dirk Spruyt (BelgiŽ)
1. Boxer geel Bob Dylan Del Giglio Fiorentino (nr. ) Maiorana, Eva ()
2. Tibetaanse Mastiff Parbat Nepal Mahatma La (nr. ) Kowalska, Marta ()
3. Mastino Napoletano Quint Casa Di Fiducia (nr. ) Aesseloos -Vander Motten, Giovanni - Hans ()
  Groep III   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Fox Terrier ruwhaar Goldtooth Abraham (nr. ) Berg, Susanne ()
2. Scottish Terrier Phoenix Wheaten Beauty Nouvelle Generation (nr. ) Jakubiak, laurent ()
3. American Staffordshire Terrier Carmichael's Prince Charming (nr. ) Verhorevoort, Olaf ()
  Groep IV   - keurmeester: Mr.Theo Leenen (BelgiŽ)
1. Teckel Standard korthaar Ubby-Ubert Of Mary Joana (nr. ) Marcelis, Janique ()
2. Teckel miniature korthaar Xandro Vom Brendelstein (nr. ) Lewantowitsch, Artur ()
3. Kaninchen Teckel ruwhaar Cosmic Girl Vitoraz (nr. ) Vaes-willems, Filip-marijke ()
  Groep V   - keurmeester: Mrs.Duggan Anita (Ierland)
1. Basenji Adebanke's Glanzlicht mit Mutabaruga (nr. ) Baaser, Noel ()
2. Siberian Husky Goldwind Urban Legend (nr. ) Van Gorp - Van Den Bogaert, Benny - Sylvie ()
3. Akita Finigan Ker-gre Quental (American Akita) (nr. ) Van achter, Nick ()
  Groep VI   - keurmeester: Mrs.Myriam Vermeire (BelgiŽ)
1. Basset Hound Unick Julius Cesar Of Lufon Royal Pride (nr. ) De Vadder, F ()
2. Beagle Tomorrow's Dream van 't Hof ter Kreke (nr. ) Hof Ter Kreke, Wille M ()
3. Black and Tan Coonhound Ariel Ava Black & Tan From Red Castle (nr. ) Albrink, Johannes ()
  Groep VII   - keurmeester: Mr.Theo Leenen (BelgiŽ)
1. English Setter Silver Fog Freestyle (nr. ) Pluhar, Emese ()
2. Weimaraner korthaar Yeti By Bory Cysterskie (nr. ) Ballet -Liefsoens, Hilde ()
3. English Pointer Rey Alegria's Vanilla Ice Ice Baby (nr. ) Evi Bloemen, Christ De Coninck ()
  Groep VIII   - keurmeester: Mrs.Swijsen Carine (BelgiŽ)
1. English Springer Spaniel Imagine A Great Future Avendesora (nr. ) De Vries, Annemiek ()
2. Golden Retriever Treasure Of Sunshine's Valley (nr. ) vermander, nathalie ()
3. Nova Scotia Duck Tolling Retriever Vaya Con Dios Of Great Pleasure (nr. ) van Breugel, petronella ()
  Groep IX   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Lhasa Apso Charlotte Princess Latgate (nr. ) Radstok, Marion ()
2. Papillon Perfect Story Excalibur (nr. ) Devisser, Marleen ()
3. Dwergpoedel wit-bruin-zwart Charmeurhusets Cuba Copacabana Of Envy (nr. ) Linneberg, Charlotte ()
  Groep X   - keurmeester: Mr.Norman Deschuymere (BelgiŽ)
1. Saluki Alishamar Roxane (nr. ) HAMILTON, NATASHA ()
2. Afghan Hound Secret Wish Y-Shirvan (nr. ) Franssens Kockelbergh, Fr.n ()
3. Whippet Consuela Suerte Vom Hesterbusch (nr. ) Brakowski, Sabine ()
...
 



English Francais